Про компанію

Компанія «Grand-Stock» купити брендовий сток одяг оптом
Oдна з провідних компаній, що займається постачанням стокового одягу, взуття, аксесуарів та білизни провідних європейських брендів.

Компанія "Grand-Stock " за роки свого існування представила себе як надійний і перспективний партнер на ринку постачальників брендового одягу, взуття та аксесуарів з Європи таких брендів: Broadway, Zara , Primo Emporio , Roberta Biagi , Bershka, Everis , Extasy , Fun-Fun , Antony Morato , Fracomina , Morgan , Mustang , CasaModa , Pull & Bear , Rinascimento , s.Oliver , Scotch & Soda , ! Solid , Sandro Ferrone , SilvianHeach , Sorbino , Stradivarius, Terranova , Tobetoo , TomTailor , TommyHilfiger , Wesc і багатьох інших як на території України , так і країн СНД.

 Ми займаємось не тільки продажами а й допомагаємо при відкритті магазинів. І завжди готові підтримати не тільки порадою, а й ділом наших партнерів. Зараз ми намагаємося запропонувати ще більше можливостей, зручностей і знижок для наших партнерів.


Постійне оновлення товару, комплексна підтримка при відкритті стокових магазинів та гуртівень, досвідчена та відповідальна команда залишають задоволеними навіть найвибагливіших клієнтів. Компанія з новітнім підходом у сфері гуртової торгівлі одягом, взуттям, білизною та аксесуарами сток брендів провідних європейських виробників.