Про компанію

Компанія «Grand-Stock» купити брендовий сток одяг оптом

Oдна з провідних компаній, що займається постачанням стокового одягу, взуття, аксесуарів та білизни провідних європейських брендів.

Компанія "Grand-Stock" за роки свого існування представила себе як надійний і перспективний партнер на ринку постачальників брендового одягу, взуття та аксесуарів з Європи таких брендів: Broadway, Zara, Primo Emporio, Roberta Biagi, Bershka, Everis, Extasy, Fun-Fun, Antony Morato, Fracomina, Morgan, Mustang, CasaModa, Pull & Bear, Rinascimento, s.Oliver, Scotch & Soda, ! Solid, Sandro Ferrone, SilvianHeach, Sorbino, Stradivarius, Terranova, Tobetoo, TomTailor, TommyHilfiger, Wesc і багатьох інших як на території України, так і країн СНД.

Ми займаємось не тільки продажами а й допомагаємо при відкритті магазинів. І завжди готові підтримати не тільки порадою, а й ділом наших партнерів. Зараз ми намагаємося запропонувати ще більше можливостей, зручностей і знижок для наших партнерів.

Постійне оновлення товару, комплексна підтримка при відкритті стокових магазинів та гуртівень, досвідчена та відповідальна команда залишають задоволеними навіть найвибагливіших клієнтів. Компанія з новітнім підходом у сфері гуртової торгівлі одягом, взуттям, білизною та аксесуарами сток брендів провідних європейських виробників.

about-us-img.png

Підпишись!

Вкажіть Ваш Email і Ви завжди будете
в курсі всіх новин на нашому сайті.

Замовлення дзвінку